Замовлення зробила 7 грудня. Ніхто не перезвонив, набрала сама на наступний день. Виявляється в наявності немає.
Комментарий продавца
Доброго дня Світлана! Дякуємо за відгук. Але є невелика поправка: Так ви зробили замовлення 7 грудня, але ввечері, в кінці робочого дня в пік сезону, коли багато замовлень і наші співробітники фізично не можуть зв'язуватись моментально з покупцем. Ваше замовленні було відправлено на опрацювання, і при перевірці виявили Що у Конструктора не товарний вид (пошкоджена упаковка), тому замовлення скасували, але ви зателефонували нам самі раніше, ніж ми Вам. Альтернативу підібрати нажаль з вами не змогли. Бо в сезон Новорічних свят, швидко закінчується. Приносимо свої вибачення, дякуємо за розуміння!
татьяна п.
Отлично
Спасибо большое за обслуживание! Получила товар очень быстро,всё соответствует заказанному на сто процентов!
Марія І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Валерия С.
Отлично
Нора Б.
Отлично
Олександр Т.
Отлично
Тетяна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена магазином: швидко зв'язалися,швидко відправили, товар відповідає стовідсотково фото і опису! Рекомендую! Буду обов'язково звертатися ще!
Наталя Г.
Отлично
Оксана С.
Отлично
Заказывала машинку- толокар Джипик- "Орион"красный для девочки на 1 годик. Племянница в восторге!
Замовлення зробила 7 грудня. Ніхто не перезвонив, набрала сама на наступний день. Виявляється в наявності немає.
Доброго дня Світлана!
Дякуємо за відгук. Але є невелика поправка:
Так ви зробили замовлення 7 грудня, але ввечері, в кінці робочого дня в пік сезону, коли багато замовлень і наші співробітники фізично не можуть зв'язуватись моментально з покупцем.
Ваше замовленні було відправлено на опрацювання, і при перевірці виявили Що у Конструктора не товарний вид (пошкоджена упаковка), тому замовлення скасували, але ви зателефонували нам самі раніше, ніж ми Вам.
Альтернативу підібрати нажаль з вами не змогли.
Бо в сезон Новорічних свят, швидко закінчується.
Приносимо свої вибачення, дякуємо за розуміння!
Спасибо большое за обслуживание! Получила товар очень быстро,всё соответствует заказанному на сто процентов!
Дуже задоволена магазином: швидко зв'язалися,швидко відправили, товар відповідає стовідсотково фото і опису! Рекомендую! Буду обов'язково звертатися ще!
Заказывала машинку- толокар Джипик- "Орион"красный для девочки на 1 годик.
Племянница в восторге!