-50%

Набір для стрижки бороди та волосся із зарядним пристроєм машинка триммер для точної обробки та догляду за волоссям
- Готово до відправки
- Код: is|_c7n24m83g1u|WS
1 728 ₴
864 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для стрижки бороди та волосся із зарядним пристроєм машинка триммер для точної обробки та догляду за волоссям
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Електробритва для стрижки голови VGR V-263, Машинка для стрижки хороша Стильна машинка GO-97
⚡ Тример акумуляторний VGR V-263 – це потужний та надійний інструмент для професійного та домашнього використання. Вона забезпечує точність і комфорт завдяки гострим лезам з DLC покриттям та вбудованому роторному двигуну, що працює зі швидкістю 7000 обертів на хвилину. Ця машинка дозволяє стригти волосся на різну довжину завдяки 4 насадкам, що ідеально підходять для створення стильних зачісок.
💥 Переваги:
- ➕ Можливість роботи як від акумулятора, так і від мережі: це надає універсальності та зручності у використанні.
- ➕ Вбудований літієвий акумулятор 18650 забезпечує до 150 хвилин автономної роботи без підзарядки.
- ➕ Леза з DLC покриттям: забезпечують гостроту і довговічність, легко стрижуть навіть густе волосся.
- ➕ Час повної зарядки 2 години, що забезпечує тривалу та безперебійну роботу.
- ➕ Роторний двигун з високою швидкістю 7000 об/хв для максимальної продуктивності.
- ➕ USB Type-C заряджає можливість заряджати машинку в будь-якому місці за допомогою кабелю USB Type-C.
- ➕ Ергономічний дизайн, зручний для тривалого використання без втоми рук.
💥 Характеристики:
- ➕ Термін роботи від акумулятора: до 150 хв.
- ➕ Матеріал корпусу: метал
- ➕ Мотор: Роторний
- ➕ Година зарядки: 2 години
- ➕ Потужність: 8 Вт
- ➕ Кількість швидкостей: 1, 7000 об/хв
- ➕ Тип: Машинка для стрижки волосся
- ➕ Довжина стрижки: 0,1 мм.
- ➕ Акумулятор (Li-Ion 18650, 3,7 В)
💥 Комплектація:
- ➕ Комплект аксесуарів
- ➕ Тример акумуляторний VGR V-263
- ➕ Інструкція


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Набір для видалення волосся із зарядним пристроєм VGR V-263, Машинка для точного стриження бороди та волосся GO-97 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
- Ціна: 864 ₴











